Повний спектр обладнання для безпеки вашого будинку, офісу, підприємства

Потрібна допомога? - телефонуй +38 (067) 524-11-14 +38 (095)-114-11-55

Монтаж
Відеоспостереження
13 років
досвіду
5000
установленних
камер
1500
клієнтів відчувають
себе в безпеці

  Замовити безкоштовну консультацію  Shape Shape

  Компанія «IT-Line» пропонує повний спектр обладнання для безпеки
  вашого будинку, офісу, підприємства

  Не прогав момент активності будинку

  Наші переваги

  • Краще обладнання
  • Сервісне обслуговування
  • Поэтапная оплата
  • Поетапна оплата
  • Оптимальна ціна
  • Форми оплати

  Залишіть ЗАЯВКУ І НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ, НАШІ ФАХІВЦІ зв'яжуться з вами

   Системи відеоспостереження Кропивницький

   Незважаючи на величезну кількість систем безпеки і захисту, відеоспостереження в Кіровоград / Кропивницький вважається одним з найефективніших методів захисту. За допомогою цього типу системи безпеки значно знижуються шанси несанкціонованого проникнення на територію організації, фіксується факт вчинення злочину, контролюється якість виконуваної роботи і відстежується загальна ситуація віддалено. Основна відмінність відеоспостереження Кіровоград / Кропивницький від інших систем безпеки - це відеозапис злочину, яка в майбутньому може стати основним доказом для порушення кримінальної справи. ...

   Установка відеоспостереження

   Жителі Кіровограда / Кропивницький і області все більше звертають увагу на питання безпеки. Установка відеоспостереження - найпопулярніший інструмент технічної безпеки, що забезпечує збереження будинку і майна, безпеку близьких і друзів. У зоні спостереження з'являється можливість контролювати події.

   Наша компанія проводить монтаж відеоспостереження в Кіровограда / Кропивницький з будь-яких камер (аналогових і цифрових систем) . Перші в основному використовуються для контролю невеликих ділянок. Останні мають більш складну конструкцію і дозволяють контролювати ширші області, масштабувати кадри, відображати зображення з декількох об'єктів одночасно на моніторі, записувати і потім відтворювати в реальному часі і багато іншого.

   Встановлені відеокамери можуть бути оснащені датчиком руху, мікрофоном, передавачем Wi-Fi. Вуличні камери відеоспостереження передають зображення на відстані і захищені від несприятливих зовнішніх умов. Особливим попитом користуються вуличні камери відеоспостереження з антивандальним захистом.

   Установка відеокамер тільки в спеціалізованих компаніях

   Камери відеоспостереження стають все більш популярними в приватних будинках, офісах і торгових точках. Сьогодні їх установка цілком доступна за ціною, тому немає причин не піклуватися про власну безпеку. Монтаж камери відеоспостереження - це комплекс робіт, який включає в себе не тільки саму установку обладнання, але і його налаштування, попередній проект розташування камер, організацію комунікацій, а в окремих випадках - навчання співробітників принципам роботи використання нового обладнання .

   В Інтернеті можна зустріти твердження про те, що встановити відеокамери у себе вдома, в офісі або на дачі своїми руками нескладно. Не вірте цьому. Ви можете самостійно відремонтувати техніку і підключити шнури за інструкцією. Але тільки професіонал може розробити план проекту розміщення камер таким чином, щоб вони гарантували повне покриття території, відрегулювати кут огляду камер, різкість зображення, чіткий розподіл по зонах контролю. І правильне взаємодія з центральний сервер. Тому варто замовити установку камер відеоспостереження в спеціалізованій компанії. До того ж ціна на таку послугу цілком доступна.

   Список робіт по монтажу камер відеоспостереження

   Монтаж камер відеоспостереження не така проста задача, як може здатися на перший погляд, і включає в себе наступні види робіт:

   • фахівець виїжджає до покупців в район, оглядає і фіксує всі характеристики бажаного об'єкта;
   • розробляється проект, на основі якого будуть розміщені і встановлені камери. В процесі розробки проекту формується бюджет на установку обладнання;
   • пряма установка камер і систем зв'язку;
   • настройка і діагностика камери.

   Кожен етап включає певні операції, які виконуються за встановленим алгоритмом. У своїй роботі майстри враховують безліч дрібних нюансів, які неспеціалісту можуть здатися дрібницями. Але коли справа доходить до безпеки, тут немає дурниць. Тому наша кому панія рекомендує замовляти установку камер відеоспостереження Кіровоград / Кропивницький в спеціалізованих компаніях.

   Монтаж обладнання

   Монтаж відеоспостереження - це не тільки установка камери в найкращому місці, це складна схема розрахунку прокладки кабелю, визначення кута огляду камери, падіння сонячного світла з урахуванням сліпих зон, дальності сигналу і т. Д.

   ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

   Сучасні системи охоронної сигналізації Кіровоград / Кропивницький можуть забезпечити надійний захист майна від зловмисників, а також запобігти пошкодженню, викликане різними збоями комунальних систем, такими як повінь, пожежа або витік газу. Безпомилково незамінний помічник у забезпеченні охорони - це охоронна сигналізація .

   Види охоронної сигналізації

   • автономна;

   • пультовая;

   • GSM-сигналізація.

   Автономна охоронна сигналізація

   Автономна сигналізація здійснює незалежну, незалежне управління об'єктом. Принцип роботи автономної системи охоронної сигналізації полягає в подачі потужного попереджувального сигналу (звукового або світлового і звукового) в разі несанкціонованого доступу на територію, що охороняється.

   Автономна сигналізація також попередить вас про спалах, задимлення, порушення цілісності системи газо- або водопостачання.

   Цей тип сигналізації може бути встановлений на будь-якому об'єкті, але зв'язок з центральною станцією сигналізації не здійснюється при автономної сигналізації.

   Установка системи контролю доступом

   Хочете забезпечити порядок, дисципліну і безпеку в своєму офісі або компанії? Встановіть систему контролю доступу , оскільки вона гарантує:

   • ніяких сторонніх;

   • зручний і простий контроль пересування співробітників і розрахунок робочого часу;

   • ефективна реєстрація та білінг гостей;

   • встановлення руху автотранспорту по території;

   • сучасний вид КПП, що позитивно позначається на репутації компанії.

   Які пристрої відносяться до контролю доступу?

   Програмне забезпечення та пристрої, які зчитують, зберігають і передають інформацію, утворюють систему контролю доступу Кіровоград / Кропивницький . Серед АСУ можна виділити дві основні групи:

   • автономний;

   • мережу.

   Проста, але ефективна автономна система - ідеально підходить для захисту невеликого об'єкта з єдиною точкою входу. Недорого, працює без комп'ютера.

   Для великого бізнесу з високою відвідуваністю, де вам потрібно збирати і відслідковувати дані, виберіть систему управління мережею . Більш висока вартість виправдовує і повністю окупає широкий функціонал. Контроль робочого часу співробітників покращує ваш бізнес: зробіть робочий процес максимально ефективним, винагороджуйте трудоголіків і мотивируйте інших